Noc na Karlštejně

Středa, 24 Únor 2010

Kapela má ve svém reportoáru první dechovkový muzikál v České republice Noc na Karlštejně.

Premiérový koncert se konal 13. prosince 2008 (fotografie z koncertu) a od té doby zazněl na svitavských dechovkových slavnostech v roce 2009, na festivalu Kmochův Kolín a v kulturním domě v Boršově (fotografie z koncertu).

Do dechovkového obsazení nám noty zapsal Honza Pohorský, tchán našeho zpěváka Vaška Boštíka. Jedná se o přibližně hodinové vystoupení, ve kterém písně z tohoto známého filmového muzikálu v podání naší dechovky jsou prokládány filmovými ukázkami. Z toho důvodu je pro produkci nezbytné zatemnění.

Případní zájemci o toho vystoupení nechť kontaktují kapelníka Romana Kalvodu. K dispozici máme videozáznam tohoto koncertu.

Svitavská dvanáctka hrající muzikál Noc na Karlštejně.

 

Kontakt

Svitavská dvanáctka
568 02 Svitavy

Roman Kalvoda
kapelník
rkalvoda@seznam.cz
605 139 972

Poslední aktualita

Odešel nám kamarád

S lítostí v srdci jsme o Vánocích přijali zprávu, že nás navždy opustil náš kamarád Eduard Bartoň. Do Svitavské dvanáctky přišel na podzim roku 1985 jako hráč na tenor a od první chvíle se stal nepostradatelnou součástí naší kapely. Celých 35 let s námi prožíval všechny naše muzikantské chvíle, úspěchy i neúspěchy, společné akce i naše rodinné události. Eda nebyl jen spoluhráč v kapele, ale hlavně kamarád s velkým srdcem. Kdykoli z nás někdo potřeboval s něčím pomoci, tak prostě šel a pomáhal, jak nejlépe uměl.

Svým přístupem a muzikantským nadšením vždy rozdával dobrou náladu a měl upřímnou radost, když jsme mohli hrát a rozdávat radost našemu vděčnému publiku. Všem nám bude Eda ve Svitavské dvanáctce moc chybět, ale jestli existuje muzikantské nebe, tak si tam jednou zase všichni společně zahrajeme.

Nejbližší akce

Žádné události