Čtvrtstoletí hudby oslavíme hudbou

Pondělí, 17 Listopad 2008

25 let v životě člověka je dost dlouhá doba na to, aby dostatečně dospěl a postavil se na vlastní nohy. Jinak je tomu však v životě kapely. Té mnohdy stačí jen několik let, aby dospěla do takové pozice,  kdy může být označena jako dospělá a často může překonat délku lidského života. Svitavská dvanáctka letos slaví 25 let a o její dospělosti nemůže být pochyb. O tom, co vše za svůj život dokázala, svědčí nespočet koncertů u nás i v zahraničí ale i menších vystoupení od zahrání pod okny na narozeninách, svatbách až po ty smutnější hry svým blízkým.

Zveme všechny své věrné i nevěrné posluchače a přátele na koncert konaný 13. prosince do sálu kulturního domu Fabrika, na kterém společně oslavíme čtvrtstoletou historii tohoto souboru. Na vystoupení uslyšíte nejen průřez repertoárem z celého života kapely, ale v jeho druhé půli na vás čeká překvapení, které by od dechovky čekal málokdo. Možná jen obyvatelů bytů v okolí zkušebny tuší, co se chystá…

Plakát a pozvánka na koncert.

 

Kontakt

Svitavská dvanáctka
568 02 Svitavy

Roman Kalvoda
kapelník
rkalvoda@seznam.cz
605 139 972

Poslední aktualita

Odešel nám kamarád

S lítostí v srdci jsme o Vánocích přijali zprávu, že nás navždy opustil náš kamarád Eduard Bartoň. Do Svitavské dvanáctky přišel na podzim roku 1985 jako hráč na tenor a od první chvíle se stal nepostradatelnou součástí naší kapely. Celých 35 let s námi prožíval všechny naše muzikantské chvíle, úspěchy i neúspěchy, společné akce i naše rodinné události. Eda nebyl jen spoluhráč v kapele, ale hlavně kamarád s velkým srdcem. Kdykoli z nás někdo potřeboval s něčím pomoci, tak prostě šel a pomáhal, jak nejlépe uměl.

Svým přístupem a muzikantským nadšením vždy rozdával dobrou náladu a měl upřímnou radost, když jsme mohli hrát a rozdávat radost našemu vděčnému publiku. Všem nám bude Eda ve Svitavské dvanáctce moc chybět, ale jestli existuje muzikantské nebe, tak si tam jednou zase všichni společně zahrajeme.

Nejbližší akce

Žádné události