14.ples dechovek

Sobota, 02 Březen 2013

V pátek 15.března ve Fabrice ve Svitavách od 19:30 se uskuteční již 14.ples svitavských dechovek. Jako každý rok zahrají k tanci a poslechu svitavské dechovky Svitavská dvanáctka, Astra a Jarda Gang. Celým večerem budou také znít lidové písničky v podání Karla Hegnera v doprovodu Cimbálové muziky Aleše Smutného.

předprodej vstupenek od 4.3.2013 v recepci ve Fabrice


Plakát k akci.

 

Kontakt

Svitavská dvanáctka
568 02 Svitavy

Roman Kalvoda
kapelník
rkalvoda@seznam.cz
605 139 972

Poslední aktualita

Odešel nám kamarád

S lítostí v srdci jsme o Vánocích přijali zprávu, že nás navždy opustil náš kamarád Eduard Bartoň. Do Svitavské dvanáctky přišel na podzim roku 1985 jako hráč na tenor a od první chvíle se stal nepostradatelnou součástí naší kapely. Celých 35 let s námi prožíval všechny naše muzikantské chvíle, úspěchy i neúspěchy, společné akce i naše rodinné události. Eda nebyl jen spoluhráč v kapele, ale hlavně kamarád s velkým srdcem. Kdykoli z nás někdo potřeboval s něčím pomoci, tak prostě šel a pomáhal, jak nejlépe uměl.

Svým přístupem a muzikantským nadšením vždy rozdával dobrou náladu a měl upřímnou radost, když jsme mohli hrát a rozdávat radost našemu vděčnému publiku. Všem nám bude Eda ve Svitavské dvanáctce moc chybět, ale jestli existuje muzikantské nebe, tak si tam jednou zase všichni společně zahrajeme.

Nejbližší akce

Žádné události